Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový Svět - Dvůr Králové nad Labem 29.4.2006

3. 5. 2006

29.4. v 7 ráno odjezd vlakem ze Semil. První zádrhel je při nakládání Zipa do vlaku, ale nakonec ve složení Max, Akra, Niky, Trapper a Zip vystupujeme ve Dvoře v pořádku z vlaku a vydáváme se směr cvičák. Prezentaci jsme kupodivu stihli, což je především u mě většinou nepřekonatelný problém. Parkury pro nás v typicky příjemné atmosféře tentokrát stavěla Alice Glocknerová a Eva Plíštilová.

V jumpingu jsme se prvně v životě setkali s prvkem dvou tunelů vedle sebe, což můžeme jenom těžko trénovat, když nemáme ani jeden. Trap i Max se vypořádali s během dobře a zvládli to bez chyby Max na nešťastném 4. a Trap 5. místě. Nikoušek to pojímal pro tentokrát letecky, takže Dis, ale radost z běhů z něj jenom čišila.

Jedničková zkouška mi zas až tak jedničková nepřišla a zrovna tak se nezdála Nikymu, který skončil v jedné z pastí na kladině, kde byl ten běh ještě 3x navíc, no holt si tu překážku zamiloval. Anička předvedla s Maxem téměř rutinní běh, který jim stačil na pěkné 2 místo a známku výborně a Anča po tomto výkonu slíbila, že to byl její poslední jedničkový parkur.

Ve dvojkách se nám s Trapíkem běželo moc hezky a náš ledově klidný výkon na parkuru bez zbytečných časových ztrát a jedním mým zaváháním znamenal známku výborně bez. tr. bodů a 2. místo.

V Openu, kde byl pro nás opět zajímavý prvek tunel pod áčkem, který překvapivě nemůžeme trénovat. Proč asi?
se Nikoušek svým standartním stylem toho dne opět diskl, diskla se tentokrát i Anča s Maxem, a tak jediný doběhnuvší a čistý běh ze semiláků předvedl Trapper, kterému to stačilo na 5. místo.

Na závody za námi nakonec přijela ještě jedna omladina v podání Růženky s Klárou a paničkou, která si tak mohla vyzkoušet nástrahy nejen překážek, ale i cizího prostředí a že to bylo třeba, mi dá určitě Klára za pravdu.
Takže na příští Dvůr opět v hojném počtu se těší Happíci