Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky beagletreku 2005

31. 7. 2006
ČísloKategorieJménoPesPlemenoStart.časČas příchoduČasPořadí
5Open žAnna JakubůMaxKolie8:1916:187:591
2Open žHana ChmelováKasTibetský teriér8:1616:428:262
1Open žIva HerčíkováFordČeský strakatý pes8:1516:428:273
9Open žVěra PešlováKometaAngl. špingršpaněl8:2317:148:514
13Open žLenka NavrátilováArchieLabrador8:2717:218:545
20Open žMartina KlenovcováTonyVýmarský ohař8:3420:4612:126
19Open žKateřina SukupováNatyVýmarský ohař8:33-------------DNF

ČísloKategorieJménoPesPlemenoStart.časČas příchoduČasPořadí
16Open mLukáš ČechuraBesaLabrador8:3014:506:201
10Open mTomáš BendlFalcoKříženec8:2415:307:262
4Open mTomáš HolečkoNixyKříženec8:1816:188:003
12Open mJosef NavrátilTeddyLabrador8:2617:218:554

ČísloKategorieJménoPesPlemenoStart.časČas příchoduČasPořadí
11Beagle mPetr UrabanBuddyBeagle8:2515:507:251
17Beagle mPetr VodvárkaTrapperBeagle8:3116:307:592
7Beagle mOndřej HorákAbbieBeagle8:2117:399:183
14Beale mDaniel BašusBenBeagle8:2819:0010:324

ČísloKategorieJménoPesPlemenoStart.časČas příchoduČasPořadí
15Beagle žHana TycarováGeriBeagle8:2914:506:211
18Beagle žEliška VodvárkováBennyBeagle8:3216:307:582
3Beagle žPetra ŠulcováKryštof + DarkaBeagle8:1716:198:023
4Beagle žJitka TopkováQuaintyBeagle8:2217:148:524
5Beagle žJitka RozováAudreyBeagle8:2017:399:195

ČísloKategorieJménoPesPlemenoStart.časČas příchoduČasPořadí
3215 kmMiroslav JochCindyBeagle9:2612:45.063:19.061
2015 kmPavla UrbanováBen + Nesi + PerlinaBeagle9:1512:44.333:29.332
2215 kmJulie KovácsováNiky Korkšpaněl9:1612:53.573:37.573
2715 kmMichala TrčkováFidoRidgeback9:2113:30.534:09.534
2415 km Šárka HellerováArchieZlatý retrívr9:1813:30.534:12.535
3315 kmDana CimbálníkováBáraBeagle10:1515:26.055:11.056
2515 kmLenka HellerováLysienBeagle9:1915:11.005:52.007
2615 kmJiří KytírAmigoBeagle9:2015:12.025:52.028
3115 kmMartina NovákováJimBeagle9:2515:35.456:10.459
3015 kmRenata ScheinerováChipBeagle9:2415:35.456:11.4510
1815 km Eliška NavrátilováBretaLabrador9:17------------DNF
2815 kmMartin ŠvecPrinc + CatBeagle 9:22----------------DNF

Nejlepší muž, nejlepší beagle - Lukáš Čechura + Besa
Nejlepší žena, nejlepší beagle - Hana Tycarová + Geri
Nejodvážnější - zůstali na trati nejdéle (nejpomalejší) beagle - Daniel Bašus + Ben
Nejodvážnější (nejpomalejší) nebígl -Martina Klenovcová + Tony
Zvláštní ocenění - Jitka Rozová + Audrey = nejvíc zničené nohy
                         - Pavla Urbanová + Nesi, Ben, Perlina = největší počet psů na trati