Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oficiální propozice

1. 8. 2006

Be happy agility a Beagle club ČR

Vás zve na

Beagle dog-trekking

Pojizeřím za sluncem

(+ open kategorie pro ostatní  plemena)

Kdy:  29.9. – 1. 10. 2006Obrazek

Kde: Železný Brod

(okres Jablonec nad Nisou),

Ubytování: Ve vlastních stanech a spacácích  v areálu skautského střediska Údolí. K dispozici je kuchyňka, sprchy, WC. Předběžná cena ubytování 50 Kč/osoba/noc

Délka trasy:

Beagle trek

cca 35 - 40 km, časový limit 15 hodin

Dogtrekkingová vycházka

cca 20 km, 10 hodin

Povinná výstroj:

3 l vody, čelovka nebo baterka, žrádlo pro psa, jídlo, mapa BUDE UPŘESNĚNA!!!, oblečení, pláštěnka, mobil, náhubek, miska.

O co jde: Dog – trekking je ve své podstatě ideální sport pro bígly(a nejen pro ně), je to vlastně takové větší venčení. Páníček nese povinnou výbavu, která mu je kontrolována, a jde po předem vytyčené trase podle itineráře a mapy většinou po značených turistických cestách, po celou dobu vede psa na vodítku nebo je s ním spojen šňůrou, pokud pes táhne, tím líp. Na trati jsou různě rozmístěny check pointy( kontrolní body), i tajné, kde se zaznamenává, zda dvojice prošla. Vítězí samozřejmě první v cíli, i když je to hlavně o atmosféře a kochání se krajinou, u nás i tak trošku členitou. V našem případě jsou 2 kategorie – muži a ženy ( bez rozdílu věku). Pokud jde 1 člověk s více psy, je nutno mít veškeré vybavení pro psy (kromě vody) v přiměřeném počtu. S jedním psem může jít i více lidí, do výsledku se však započítává pouze ten, který vedl psa a nesl veškerou povinnou výstroj!!!

ObrazekStartovné: 200 Kč za tým (pro členy BC ČR o 100 Kč méně), vycházka 100 Kč (členové BC ČR 50 Kč), startovné zasílejte zároveň v přihláškou nebo na účet  204033517/0300, jako variabilní symbol uvádějte číslo svého mobilu uvedené na přihlášce a způsob platby poznamenejte na přihlášku.

Příjezd: V pátek 29. 9., prezentace od 17:00 do 21:00. Kdo to má blízko, může dojet až v sobotu ráno rovnou na start, čili do 7:30,ale tuto skutečnost sdělte předem.

Podmínky startu: 100% zdravotní stav obou členů týmu, platné povinné očkování, zaplacené startovné, u účastníků mladších 18-ti let  písemný souhlas rodičů, dobrá nálada.

Uzávěrka přihlášek: Závazné přihlášky a startovné posílejte nejpozději do 15. září na adresu:

Jana Vodvárková                                              tel: 723 599 123, 481 652 226

Příčná 367                                                        email: janik.smudla@seznam.cz

Semily                                                                www.agilitysemily.estranky.cz  

513 01

Přihláška ke stažení na www.beagleclub.cz