Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekO NÁS....
V Semilech se začalo běhat někdy kolem roku 2000, ale nevím přesně kdy, jelikož docházku na, do té doby striktně sportovně-policejní cvičák, jsem s Benouškem vzdala tak  3 roky před tím a s Traperem jsem přišla, když už se skákalo. První trenérkou byla MUDr. Majka Vavřinová (běhala se zlatým retrívrem Donou), která nám předávala své zkušenosti získané v Jičíně, ale hlavně zajistila vůbec první překážky. V té době tam aktivně trénovala Eliška se svými labradory, dnes již pouze naše spřízněná duše, a Anička s kolii Maxem.

Bohužel osud Majce nepřál, s Donou už nemohla běhat a s půjčovaným labradorem Teddym to nebylo nic moc, takže víceméně trénovat přestala. V té době jsme se opírali o dovednosti, které získala Anča s Elis na táborech ve Smržovce. I já jsem se začala zlepšovat a zdálo se, že jsme na dobré cestě. Pak však přišlo černé období, kdy noví členové přicházeli a odcházeli, nám se nedařilo a k tomu všemu se ještě přidaly nepěkné spory. Na tento čas neradi vzpomínáme, naštěstí už je za námi a dokonce nám přinesl i jedno pozitivum v podobě kokřích bratrů, kteří vydrželi a trénují s námi dodnes.

Dnes je nás tak střídavě kolem 10 s více či méně pravidelnou docházkou (Holky, upřednostňuji tu více pravidelnou!!!). Do nedávna jsme trénovali na cvičáku ZKO Semily, který měl bohužel sklon, že bychom u našich psů mohli diagnostikovat zkrácení 2 končetin známé zatím pouze u alpských krav na pastevním odchovu, ale co naplat, má to i svá plus, Van Damme by blednul závistí při pohledu na svaly našich psů, jen u paniček se to nějak neprojevuje...

ObrazekNaštěstí je už vše jinak, protože se nám podařilo získat pozemek na rovině (cvičíme u čističky odpadních vod v Bitouchově), takže nás přijďte na náš zbrusu nový cvičák, kde je sice hodně práce, ale pevně věřím, že to zvládneme, navštívit.
Pevně věříme, že změna prostředí bude znát  na závodech, které se chystáme
vzít v roce 2006 útokemJ.    

                                                                               Tak se těště!!!