Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody 2006

30. 8. 2006

Plánované akce na rok 2006:

  • 18.3. trénink v hale v Hřibojedech u Dvora Králové nad Labem   ü

Zúčastní se:   Jana Vodvárková (fleky)

                     Anna Jakubů (Max, Acra)

                     Julka Kovácsová (Niky)

                     Martina Peštová (Kass)

  • 1.4. Aprílový turnaj Mladá Boleslav   ü

Zúčastní se:   Jana Vodvárková (Benny, Trapper, Zip)
                     
Anna Jakubů (Max)

                     Julka Kovácsová (Niky)

                     Martina Peštová (Kass)

  • 15.4. Krušnohorský dogtrekking    ü

Zúčastní se:    Vodvárkovi s flekama

  • 29.4. Dvůr Králové nad Labem - Nový svět   ü

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Trapper)
                      
Anna Jakubů (Max)
                      
Julka Kovácsová (Niky)
 

  • 1.5. Hradec Králové - závod štěňat   ü

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Zip)

                      Klára Šrejmová (Růženka)
                      
Žaneta Klikarová (Windy)

  • 20.5. Hradec Králové - závod štěňat  ü

Zúčastní se:    Klára Šrejmová (Růženka) 

                      Anna Jakubů (Acra)
                      
Žaneta Klikarová (Windy)

  • 27. - 28. 5. Rozkoš  ü

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Trapper)

                                                 
      27. - 28.5. Podkost (školení)  ü

Zúčastní se:     Anna Jakubů (Acra)

  • 18.6. Dvůr Králové nad Labem – Nový svět  ü

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Trapper)
                      
Anna Jakubů (Max)

  • 18.6. Dvůr Králové nad Labem – Nový svět (závody štěňat a začátečníků) ü

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Zip) 
                      Anna Jakubů (Acra)

  • 19.-23.7. Dvůr Králové - Nový svět (tábor agility)  ü 

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Trapper+Zip)

                      Julka Kovácsová (Niky)

                      Katka Šádková (Max)

  • 16.9.2006 Ukázky agility na Semilském pecnu  ü

          

Zúčastní se:    Anna Jakubů (Max, Acra)

                      Julka Kovácsová (Niky)

                      Katka Šádková (Max)

                      Katka Šmídová (Sendy)

                      Klára Šrejmová (Růžena)

                      Martina Peštová (Kass)

                      Marta Novotná (Herry)

  • 16.-17.9. Kladno (MR)  ü

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Trapper)

  • 23.9. Dvůr Králové - Nový svět   ü

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Trapper)

                      Julka Kovácsová (Niky)

  • 24.9. Dvůr Králové - Nový svět (zkoušky)   ü

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Trapper)

                      Julka Kovácsová (Niky)

                      Katka Šádková (Max)

  • 24.9. Dvůr Králové - Nový svět (MR bíglů)   ü

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Trapper, Zip, Lopuch, Fordy a Andrýsek)

  • 28.9. Dubenec (MR kolií)   ü

Zúčastní se:    Anna Jakubů (Max)

  • 30.9.-1.10. Lanškroun (MRM)   ü

Zúčastní se:    Anna Jakubů (Max)

                      Julka Kovácsová (Niky)

  • 15.10. Mladá Boleslav (neoficiální závody)   ü

           

Zúčastní se:    Jana Vodvárková (Trapper, Zip, Lopuch a Andrýsek)

                      Anna Jakubů (Max a Acra)

                      Julka Kovácsová (Niky)

                      Katka Šádková (Max) 

                      Martina Peštová (Kass)

                      Klára Šrejmová (Růžena)

                      Katka Šmídová (Sendy)

  • 25.11. Mimoň (zkoušky)

Zúčastní se:     Jana Vodvárková (Trapper)

                       Julka Kovácsová (Niky)

    

Další plánované akce (upřesníme později):

  •      různé ukázky po celý rok

  •      duben: Krušnohorský dogtrekking

  •      červenec: veřejný trénink

  •      červenec: výcvikový tábor Dvůr Králové nad Labem

  •      srpen: bígl tábor Nové Strašecí 

  •      podzim: klubové závody

  •      září: 2. ročník bígltreku

  •      září: triatlon „Železný pes“ Sadská